Menu
  • image text

Producent Szamb Ekologicznych

Szamba ekologiczne

Szambo ekologiczne to jeden z najlepszych sposobów na pozbywanie się nieczystości wynikających z użytkowania i prowadzenia gospodarstwa w miejscach, gdzie niemożliwe jest przyłącze do sieci kanalizacyjnej, czyli w małych miejscowościach, na terenie działek rekreacyjnych, i innych miejsc, gdzie z różnych powodów mieszkańcy tej szansy zostali pozbawieni.

W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki o pojemniściach od 2600 do 9600 litrów. 

GWARANTUJEMY korzystne ceny oraz NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ!

Zalety:

- całkowita szczelność, bez konieczności używania dodatkowych uszczelnień i impregnatów,
- bardzo niska waga, dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji i materiałów,
- niezwykle korzystny stosunek rzeczywistej pojemności zbiornika do jego gabarytów zewnętrznych,
- łatwy transport i banalnie prosty montaż, poniekąd za sprawą wcześniej wymienionych cech,
- różnorodność pojemności i rozwiązań,
- wieloletnia wytrzymałość – tworzywo sztuczne nie reaguje z substancjami zawartymi w glebie, nie zachodzi korozja ani stopniowe niszczenie produktu,
- EKOLOGIA – nieczystości, a co za tym idzie niebezpieczne substancje w nich zawarte nie przedostają się do gleby, wód gruntowych, rzek czy innych zbiorników wodnych skażając je.

 

Szambo betowonowe czy ekologiczne? Co wybrać? Czytaj więcej...

Nasze produkty:

Dlaczego warto wybrać szamba ekologiczne NARO?

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. Nasze wyroby cechuje wyjątkowo wysoka jakość. Wykorzystyjemy najlepsze tworzywa, dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz technologiami, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników.

KONKURENCYJNE CENY. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku pozwalają nam sprzedawać nasze wyroby w bardzo konkurencyjnych cenach.

TERMINOWOŚĆ. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie dotrzymać terminów realizacji.

FACHOWE DORADZTWO. Chętnie dzielimy się naszą bogatą wiedzą n.t. wyboru, montażu, konserwacji oraz utrzymania wytwarzanych przez nas wyrobów.

- PROFESJONALNY MONTAŻ. Świadczymy usługi bezpiecznego montażu. Zlecając go nam mogą być Państwo pewni dobrze wykonanego zadania.

O szambach ekologicznych:

W dzisiejszych czasach obserwujemy ogromny boom ekologiczny. Być może niektórym wydaje się to nazbyt rozdmuchanym tematem, co nie zmienia faktu, że dzięki niemu wykonano ogromny postęp technologiczny, także w kwestii rozwiązań stosowanych od wielu lat oraz powszechnie wszystkim znanych – takich jak szamba. Dzięki tej modzie, dzisiejsze szambo jest niemalże bezobsługowe, niezawodne, a do montażu tego przydomowego zbiornika na nieczystości nie jest potrzebny ciężki sprzęt, taki jak koparki, dźwigi i ciężarówki. Dzisiejsze szamba ekologiczne, choć nadal spełniają to samo zadanie co dawniej stosowane żelbetowe, są zdecydowanie bardziej zaawansowane konstrukcyjnie, a także podlegają surowym kontrolom jakości i atestom, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasze plastikowe zbiorniki to doskonały wybór i najlepsze rozwiązanie tego nieprzyjemnego nie tylko w zapachu problemu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!


Go to top